Kandidáti

Kandidátna listina pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky 29. februára 2020

Por. č.
Meno
Priezvisko
Mesto/Obec
1
Eduard
Chmelár
Galanta
2
Zuzana
Cingeľová
Streda nad Bodrogom
3
Martin
Sarvaš
Bratislava
4
Alica
Mihale Razgyelová
Macov
5
Artur
Bekmatov
Turčianske Teplice
6
Beáta
Janočková
Košice - okolie
7
Daniel
Patkoš
Macov
8
Martin
Štunda
Michalovce
9
Jozef
Ďurica
Bratislava - Petržalka
10
Branislav
Vilmon
Banská Bystrica
11
Dušan
Kocur
Košice - Ťahanovce
12
Veronika
Balušíková
Bratislava - Podunajská Biskupice
13
Matej
Pintér
Veľké Lovce
14
Miroslav
Pomajdík
Arnutovce
15
Marcel
Kolesár
Veľaty
16
Milan
Jakubík
Dobrá Niva
17
Juraj
Zeman
Žilina
18
Milan
Benkovský
Senec
19
Marek
Kopčák
Prešov
20
Vladimír
Kukliš
Senica
21
Juraj
Ďurove
Košice - Západ
22
Zuzana
Kúdelková
Valaská
23
Viliam
Vidumský
Šarišské Michaľany
24
Eduard
Maskaľ
Michalovce
25
Matej
Zuzčák
Čadca - U Hluška
26
Michal
Gabriš
Modra
27
Martina
Kupcová
Michalová
28
Pavol
Fabian
Bratislava
29
Adam
Hlavačka
Nitra
30
Dominika
Dudžáková
Hrabušice
31
Otto
Čejka
Streda nad Bodrogom
32
Lucia
Sámelová
Trenčín
33
Miroslav
Bejda
Bardejov
34
Pavol
Pastirčák
Matysová
35
Peter
Badida
Trnava pri Laborci
36
Beata
Novomeská
Bratislava - Petržalka
37
Ján
Sabadoš
Ruskov
38
Ahmad
Gharaibeh
Košice
39
Martin
Tuček
Nové Sady
40
František
Múčka
Hontianske Moravce
41
Michal
Čipka
Dolný Kubín - Veľký Bysterec
42
Blažej
Číž
Martin
43
Štefan
Bereš
Košice
44
Lenka
Patkošová
Bratislava
45
Norbert
Pavlovič
Hrnčiarovce nad Parnou
46
Michal
Paulovič
Turčianska Štiavnička
47
Martin
Jágrik
Považská Bystrica
48
Karol
Habala
Nižná Kamenica
49
Tomáš
Vaňa
Hurbanovo
50
Martin
Bystriansky
Zvolen - Lukové
51
Lea
Ogáryová
Bobrovec
52
Martin
Mačinek
Žilina
53
Erik
Mikletič
Pezinok
54
Marek
Jackovič
Mlynica
55
Mário
Duchoň
Veľký Lapáš
56
Milan
Blaho
Martin
57
Jozef
Vacula
Liptovský Mikuláš
58
Gabriel
Pálkováč
Rimavské Janovce
59
Jaromír
Páleník
Bratislava
60
Elena
Kobolková
Rajecké Teplice
61
Jaroslav
Šiňanský
Košice
62
Juraj
Prochádzka
Zvolen
63
Jozef
Smatana
Kuzmice
64
Samuel
Romanovský
Banská Bystrica
65
Vladimír
Pavúk
Prešov
66
Michal
Kormoš
Stará Ľubovňa
67
Matej
Bartík
Nitra
68
Juraj
Štoffa
Sabinov
69
Soňa
Miksová
Zamarovce
70
Ľubomír
Tahotný
Pezinok
71
Juraj
Chrien
Nitra
72
Maroš
Čupka
Banská Bystrica
73
Tomáš
Ďaďo
Dolný Kubín
74
Slavomír
Keleši
Trenčín
75
Jaroslav
Ďuriš
Žilina
76
Anna
Mižikárová
Poprad
77
Ján
Hudačko
Herľany
78
Milan
Pačuta
Veľaty
79
Michal
Sapieta
Veľké Rovné
80
Milan
Nehaj
Bratislava
81
Patrik
Jankovič
Žilina
82
Miroslava
Hodálová
Prešov
83
Mária
Bujňáková
Košice
84
Renata
Urbánková
Žilina
85
Ľudmila
Gondová
Smižany
86
Anton
Orokocký
Vranov nad Topľou
87
Milan
Bujko
Vranov nad Topľou
88
Ľubica
Blahová
Martin
89
Miriam
Straková
Bratislava
90
Martin
Jakubčin
Zámutov
91
Michal
Rybár
Bratislava
92
Tomáš
Staško
Ľubotice
93
Karol
Lupták
Kriváň
94
Peter
Čaja
Veľký Šariš
95
Martina
Boroňová
Prešov
96
Roman
Švrlo
Bytča
97
Tibor
Môcik
Bratislava
98
Ľuboš
Smetanka
Stropkov
99
Michal
Kováčik
Oravská Poruba
100
Robert
Široký
Senec
101
Marko
Pribula
Trenčianske Stankovce
102
Richard
Cviklovič
Komjatice
103
Adrián
Gumulák
Stará Lubovňa
104
František
Jaš
Prešov
105
Jana
Kurincová
Košice
106
Pavol
Kordoš
Žitavany
107
Milan
Šarmír
Blatné
108
Pavol
Segul
Kazimír
109
Martin
Urbanovský
Bánovce nad Bebravou
110
Martina
Martisovičová
Senec
111
Ján
Pecko
Žilina
112
Dušan
Beskid
Galanta
113
Hubert
Hlavačka
Nitra
114
Ladislav
Andody
Vyškovce nad Ipľom
115
Monika
Sláviková
Sereď
116
Ľudovít
Janočko
Blažice
117
Róbert
Madžo
Piešťany
118
Ľubomír
Tóth
Nitra
119
Milan
Hlubina
Nové Zámky
120
František
Rajna
Abranovce
121
Lukáš
Turský
Horné Obdokovce
122
Dušan
Hippík
Topoľčany
123
Jana
Košťanská
Košice
124
Juraj
Štec
Svit
125
Zsolt
Pástor
Neded
126
Anna
Gregorová
Prešov
127
Marián
Červený
Žilina - Bánová
128
Peter
Černák
Myjava
129
Martin
Tkáč
Pezinok
130
Braňo
Dupkala
Kysucké Nové Mesto
131
Marek
Noga
Oravská Lesna
132
Dušan
Kucharik
Žilina - Závodie
133
Juraj
Varga
Prešov
134
Ivan
Mihale
Šamorín
135
Peter
Košík
Mošovce
136
Iveta
Káčerová
Žilina
137
Viera
Vidumská
Šarišské Michaľany
138
Jaroslav
Švrlo
Bytča
139
Ladislav
Nedelka
Bratislava
140
Daniel
Grega
Košice
141
Martin
Šaffa
Vranov nad Topľou
142
Rastislav
Horník
Malá Čierna
143
Marta
Ondrejíčková
Macov
144
Martin
Miklos
Bobot
145
Vladislav
Marušič
Pezinok
146
Liana
Smrečanová
Banská Bystrica
147
Iveta
Lacková
Sedlice
148
Štefan
Leško
Dulova Ves
149
Vladimír
Lorinc
Prešov
150
Marek
Hodál
Prešov